Contact

Wilt u deelnemen met uw bedrijf aan de OBDD of heeft u als bezoeker een andere vraag over de OBDD in uw gemeente, neem dan contact op met de bedrijvencontactfunctionaris van uw gemeente.

Gemeente Aa en Hunze 
De heer k. Pladdet
E: kpladdet@aaenhunze.nl
T: 14 0592

Gemeente Assen 
Mevrouw M. Kamphuis
E: m.kamphuis2@assen.nl
T: 14 0592

Gemeente Borger-Odoorn 
De heer D.J. Haan
E: d.haan@borger-odoorn.nl
T: 0591-535202

Gemeente Coevorden  
Mevrouw V. Rustema
E: v.rustema@coevorden.nl
T: 06-27547088

Gemeente De Wolden 
De heer E. Annen
E: e.annen@dewoldenhoogeveen.nl
T: 06-12343575

Ondernemend Emmen
Mevrouw A. van Dam
E: office@ondernemendemmen.nl
T: 0591 – 65 34 54

Gemeente Hoogeveen
(Stichting Open Bedrijvendag Hoogeveen) 
Mevrouw S. Wolf (secretaris)
E: info@openbedrijvendaghoogeveen.nl
T: 06-25335516
www.openbedrijvendaghoogeveen.nl

Gemeente Meppel 
Mevrouw M. Navarro
E: parkmanager@iccpmm.nl

Gemeente Midden-Drenthe
De heer A. van Dijk
E: a.vandijk@middendrenthe.nl
T: 0593-539330

Gemeente Noordenveld 
Mevrouw I. Alkema
E: i.alkema@gemeentenoordenveld.nl
T: 14 050

Gemeente Tynaarlo
Meneer G. van Bruggen
E: g.van.bruggen@tynaarlo.nl
T: 0592-266632

Gemeente Westerveld (geen deelnemer OBDD)
Mevrouw R. Schuinder
E: r.schuinder@gemeentewesterveld.nl
T: 0521-349480

Heeft u een algemene vraag over de Open Bedrijvendag Drenthe? Neem dan contact op met de Provincie Drenthe

Ons bezoekadres is:
Westerbrink 1
9405 BJ Assen

Ons postadres is:
Provincie Drenthe
Postbus 122,
9400 AC Assen
T: 0592-365555
Epost@drenthe.nl