Contact

Heeft u een algemene vraag over de Open Bedrijvendag Drenthe? Neem dan contact op met de Provincie Drenthe

Ons bezoekadres is:
Westerbrink 1
9405 BJ Assen

Ons postadres is:
Provincie Drenthe
Postbus 122,
9400 AC Assen

T: 0592-365555
Epost@drenthe.nl

Wilt u deelnemen met uw bedrijf aan de OBDD of heeft u als bezoeker een andere vraag over de OBDD in uw gemeente, neem dan contact op met de bedrijvencontactfunctionaris van uw gemeente.

Gemeente Aa en Hunze 
Postbus 93
9460 AB GIETEN

Dhr. E. Jans
E: ejans@aaenhunze.nl
T: 06-53508681

 

Gemeente Assen 
Postbus 30018
9400 RA ASSEN

Dhr. G.J. Oosten
E: g.oosten@assen.nl
T: 14 0952

 

Gemeente Borger-Odoorn 
Postbus 3
7875 ZG EXLOO

De heer J. Bosma
Ej.bosma@borger-odoorn.nl
T: 06-21265405

 

Gemeente Coevorden  
Postbus 2
7740 AA COEVORDEN

Mevrouw M. Sijben
Em.sijben@coevorden.nl
T: 06-55323200

 

Gemeente De Wolden 
Postbus 20
7920 AA  ZUIDWOLDE

Mevrouw J. Snippe
E:  bedrijvencontact@dewolden.nl
T: 06-83331325

 

Gemeente Emmen
Vreding 5
Postbus 30.001
7800 RA Emmen

Mevrouw M. Lingbeek

E: M.Lingbeek@emmen.nl
T: 06 1106 1694

 

Stichting Open Bedrijvendag Hoogeveen
(Gemeente Hoogeveen) 
Postbus 20000
7900 PA  HOOGEVEEN

Mevrouw S. Wolf (secretaris)
E: info@openbedrijvendaghoogeveen.nl
T: 06-25335516
www.openbedrijvendaghoogeveen.nl

 

Gemeente Meppel 
Postbus 501
7940 AM MEPPEL

Mevrouw S. Cooman
E: s.cooman@meppel.nl
T: 0522-850446

 

Gemeente Midden-Drenthe
Postbus 24
9410 AA  BEILEN

De heer N. Bruins
E: n.bruins@middendrenthe.nl
T: 0593-539222

 

Gemeente Noordenveld 
Postbus 109
9300 AC Roden

Mevrouw I. Alkema
E: i.alkema@gemeentenoordenveld.nl
T: 14 050

 

Gemeente Westerveld 
Postbus 50
7970 AB HAVELTE

Mevrouw R. Schuinder

E: r.schuinder@gemeentewesterveld.nl
T: 0521-349480