Contact

Wilt u deelnemen met uw bedrijf aan de OBDD of heeft u als bezoeker een andere vraag over de OBDD in uw gemeente, neem dan contact op met de bedrijvencontactfunctionaris van uw gemeente.

Gemeente Aa en Hunze 
Postbus 93
9460 AB GIETEN
Mevrouw G. Kamps
E: gkamps@aaenhunze.nl 
T: (0592) 26 78 09

Gemeente Assen 
Postbus 30018
9400 RA ASSEN
Dhr. G.J. Oosten
E: g.oosten@assen.nl
T: 14 0592

Gemeente Borger-Odoorn 
Postbus 3
7875 ZG EXLOO
De heer Dirkjan Haan

E: d.haan@borger-odoorn.nl
T: 0591-535202

Gemeente Coevorden  
Postbus 2
7740 AA COEVORDEN
Mevrouw M. Sijben
Em.sijben@coevorden.nl
T: 06-55323200

Gemeente De Wolden 
Postbus 20
7920 AA  ZUIDWOLDE
De heer E. Annen
E: e.annen@dewoldenhoogeveen.nl
T: 06-12343575

Vereniging Parkmanagement Bedrijventerreinen Emmen (VPB)
Kapitein Nemostraat 20
7821 AC EMMEN
E: office@vpb-emmen.nl
T: 0591 – 65 34 54

Stichting Open Bedrijvendag Hoogeveen
(Gemeente Hoogeveen) 
Postbus 20000
7900 PA  HOOGEVEEN
Mevrouw S. Wolf (secretaris)
E: info@openbedrijvendaghoogeveen.nl
T: 06-25335516
www.openbedrijvendaghoogeveen.nl

Gemeente Meppel 
Postbus 501
7940 AM MEPPEL
Mevrouw S. Cooman
E: s.cooman@meppel.nl
T: 14 0522

Gemeente Midden-Drenthe
Postbus 24
9410 AA  BEILEN

J. De Regt
E: j.deregt@middendrenthe.nl
T: 0593-539222

J. Koning
E: j.koning@middendrenthe.nl
T: 0593-539222

Gemeente Noordenveld 
Postbus 109
9300 AC Roden
Mevrouw I. Alkema
E: i.alkema@gemeentenoordenveld.nl
T: 14 050

Gemeente Westerveld (geen deelnemer OBDD)
Postbus 50
7970 AB HAVELTE
Mevrouw R. Schuinder
E: r.schuinder@gemeentewesterveld.nl
T: 0521-349480

Heeft u een algemene vraag over de Open Bedrijvendag Drenthe? Neem dan contact op met de Provincie Drenthe

Ons bezoekadres is:
Westerbrink 1
9405 BJ Assen

Ons postadres is:
Provincie Drenthe
Postbus 122,
9400 AC Assen
T: 0592-365555
Epost@drenthe.nl